Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

CAROLINA LOGISTICS EU sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista

W związku z otwarciem w Polsce oddziału amerykańskiej firmy logistycznej poszukujemy odpowiedzialnych osób - na stanowisko pracownik biurowy.

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Rozwiń swoje umiejętności i bądź częścią naszego zespołu.

Obowiązki

  • Obsługa zleceń w zakresie usług logistycznych i transportowych
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych usług
  • Budowanie i umacnianie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (SAMOZATRUDNIENIE)
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wdrożenie do pracy poprzez szkolenia,
  • Wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Praca od poniedziałku do piątku 14:00 - 00:00
  • Zwrot kosztów przejazdu do domu
  • Stabilną, odpowiedzialną i interesującą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Ogłoszenie archiwalne