Pracownik biurowy

  • Łabiszyn, Bydgoszcz, Żnin, Inowrocław, Szubin, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.05.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 29.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Rawicom sp. z o.o. Sp.k. to firma z ponad 10 letnią tradycją.

    Nasze 2 główne obszary działalności to :

    - budowa elektrowni fotowoltaicznych w kraju i zagranicą
    - dystrybucja i instalacja stacji ładowania samochodów elektrycznych

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy zaangażowanych osób do ekip monterskich do pracy w kraju i za granicą. Nasze ekipy pracują na terenie całej Unii Europejskiej.

    Miejsce pracy: Łabiszyn

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub współpraca w oparciu o własną działalność
    • telefon służbowy bez limitu połączeń
    • laptop DELL
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • kursy doszkalające m.in. kursy językowe
    • premie za wyniki
    • ubezpieczenie grupowe

    Wymagania:

    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy biurowej poparte referencjami
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość Word i Excel
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność zarządzania podległymi pracownikami
    • preferowane wykształcenie administracyjne / ekonomiczne

    Zakres obowiązków:

    • kompleksowe rozliczanie pracowników – wynagrodzenia, diety, zaliczki
    • kontrola ważności badań lekarskich, uprawnień itp.
    • nadzór nad podległymi pracownikami
    • raportowanie godzin pracy
    • rekrutacja i zatrudnianie nowych pracowników
    • zgłaszanie pracowników do A1
    • kontakt z ZUS
    • obsługa korespondencji
    • inne zadania biurowo – administracyjne

    Jesteś ambitna/y, chcesz efektywnie pracować i dużo zarabiać ? Znajdziesz u nas miejsce dla siebie na długie lata. Jeśli szukasz pracy na chwilę, nie wysyłaj CV. Dzięki!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Rawicom Sp. Z O.O. Sp. K. moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych