Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

GOLDEN ROCKET AGENCY Dawid Prymas

4 0005 500 brutto / mies.
  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientami

  • obsługa klientów agencji

  • zakup nagród do programu lojalnościowego

  • dodawanie nowych pozycji do programu lojalnościowego

  • przygotowanie raportów

  • tworzenie dokumentacji biurowej

Nasze wymagania

  • obsługa pakietu Ms Office

  • komunikatywność

  • zorganizowanie

  • kreatywność i pomysłowość

  • sumienność

  • systematyczność

To oferujemy

  • premie od wypracowanego zysku

  • wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia

  • profesjonalny system wdrożenia do pracy

  • fantastyczny zespół

  • ciekawe i ambitne projekty

  • inspirujące wyzwania

  • pyszną kawę

  • świetną atmosferę w pracy

  • firmowe wyjścia integracyjne

O nas

Na pokład Golden Rocket wchodzą tylko najlepsi! Załogę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w marketingu, PR, mediach, social mediach, prowadzeniu zintegrowanych projektów, designie oraz programowaniu. Pracujemy dla największych w swoich kategoriach marek oraz firm krajowych i zagranicznych - działamy w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

W związku z rozbudową bazy naszych klientów, poszukujemy dodatkowych osób do obsługi naszego autorskiego programu lojalnościowego!