Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

KOSTRABAU POLSKA KOSTRZEWA SJO firmie

KOSTRABAU POLSKA KOSTRZEWA SJ

Wołomińska 21A

Cięciwa (pow. wołomiński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa obecnych i nowych Klientów firmy
  • Wystawianie dokumentów handlowych (WZ,PZ, FS) na podstawie zamówień
  • Przygotowywanie ofert

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość WFMAG

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę oraz pełne wsparcie w początkowym okresie pracy
  • Możliwość dokładnego poznania branży i zdobycie doświadczenia niezbędnego na rynku
  • Umowa o pracę

Pracownik biurowy, Wołomińska 21A, Cięciwa (pow. wołomiński)