Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy- Customer Care z językiem włoskim

LUXURY FASHION SP. Z O.O.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z klientami oraz kontrahentami w Polsce i we Włoszech

  • Współpraca z działami obsługi klienta w firmach włoskich

  • Organizacja oraz obsługa biura

  • Zarządzanie prawidłowym przebiegiem dokumentów

  • Prowadzenie kalendarza, organizacja spotkań oraz podróży służbowych

  • Przygotowywanie zestawień́, prezentacji i raportów

  • Zarządzanie reklamacjami

Nasze wymagania

  • Znajomość języka włoskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Samodzielność, sumienność i zaangażowanie

  • Dobra organizacja i dyspozycyjność

  • Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość MS Office – głównie Excel

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Stałe wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie

  • Pracę w sektorze mody Premium& luxury

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listów motywacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Mile widziane CV w języku włoskim.