Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Czeladź, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Retro Holding Sp. z o.o. jest spółką zajmującą się produkcją oraz sprzedażą dekoracyjnych okładzin ściennych (m.in.: płytki z prawdziwej starej cegły, płyty z betonu architektonicznego) pod marką RetroCegła.pl.

    Retro Holding Sp. z o.o. aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czeladź

    Zakres obowiązków:

    • Przyjmowanie zamówień od klientów
    • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,
    • Realizowanie powierzonych projektów sprzedażowych i organizacyjnych,
    • Obsługa systemu finansowo - księgowego (Symfonia Handel),
    • Zarządzanie obiegiem dokumentów,
    • Przygotowywanie zestawień i raportów wewnętrznych,
    • Prowadzenie korespondencji, tworzenie pism urzędowych,
    • Dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe i techniczne.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie,
    • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
    • Znajomość języków obcych; j.angielski – wymagany (j.niemiecki, j.czeski będzie dodatkowym atutem),
    • Dobra znajomość Pakietu MS Office,
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
    • Doświadczenie w obsłudze klienta w branży budowlanej - mile widziane,
    • Dyspozycyjność,
    • Znajomość programu Symfonia Handel mile widziana.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Pracę na pełny etat,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Pozytywną atmosferę w doświadczonym zespole,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom