Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

KROMAR IMPORT EXPORT sp. z o.o.O firmie

  • Bór 143/157
    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KROMAR IMPORT EXPORT sp. z o.o.

Bór 143/157

Częstochowa

Firma budowlana realizująca budowy w Częstochowie i okolicy, poszukuje kandydata do pracy w biurze

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kart zatwierdzenia materiałów na potrzeby budowy,
  • Wyszukiwanie i przygotowanie ofert do przetargów (z wyłączeniem kosztorysowania)
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej,
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych, nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów,
  • Prowadzenie zestawień, rejestrów,
  • Tworzenie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców,
  • Udział w procesie zakupowym materiałów oraz usług.

Wymagania:

  • Mile widziane ukończone studia kierunkowe - budownictwo lub pokrewne,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność czytanie dokumentacji budowlanej,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • dobrego kontaktu ze współpracownikami,
  • dobrej organizacji pracy,
  • sumienności w wykonywaniu zadań,
  • uczciwości, odpowiedzialności i profesjonalizmu,
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - zależne od posiadanych umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne, podstawowe narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne