Oferta pracy

Pracownik biurowy do zespołu zakupów

ELTEM Sp. z o.o.O firmie

  • ul. Smoluchowskiego 3
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ELTEM Sp. z o.o.

ul. Smoluchowskiego 3

Lublin

ELTEM Sp. z o.o (www.eltem.pl) jeden z czołowych w Polsce producentów okablowań elektrycznych do ciągników, maszyn rolniczych, pojazdów specjalistycznych, a także zestawów wskaźników i nietypowych rozwiązań z zakresu elektroniki, dla odbiorców z rynku rolniczego i motoryzacyjnego, działający na rynkach Europy, w związku z dalszym rozwojem Spółki, poszukuje osób na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Praca w systemie komputerowym oraz zapewnienie dostępności materiałów do produkcji
  • Monitorowanie realizacji zakupów i dostaw,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej,
  • Udział w rozwiązywaniu codziennych problemów z zakresu dostaw,
  • Negocjowanie warunków handlowych,
  • Poszukiwanie optymalnych źródeł dostaw,
  • Poszukiwanie alternatyw w stosunku do używanych materiałów.

Wymagania:

  • Minimum 2 –letnie doświadczenie w pracy biurowej,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    w mowie i piśmie – warunek konieczny, (znajomość języka włoskiego oraz niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowane wyższe,
  • Odpowiedzialność i samodyscyplina,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w środowisku międzynarodowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem za pośrednictwem opcji:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy