Ta oferta pracy jest nieaktualna od 174 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy

  • Dobczyce, Raciechowice (pow. myślenicki), Zegartowice (pow. myślenicki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Firma produkcyjna zatrudni kandydata na stanowisko:
    PRACOWNIK BIUROWY
    Miejsce pracy: Zegartowice/k. Dobczyc

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie zleceń z kontrahentami;
    • Bieżący kontakt z klientami, dostawcami oraz współpracownikami;
    • Obsługa Klientów mailowo i telefonicznie;
    • Współpraca z działem handlowym, magazynem;
    • Obsługa poczty wychodzącej, przychodzącej;
    • Obsługa urządzeń biurowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie;
    • Praktyczna znajomość pakietu Office;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
    • Samodzielność, sumienność, dokładność i terminowość;
    • Dobra organizacja pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów wewnątrz firmy;
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Prawo jazdy kat. B.

    Dla zatrudnionych gwarantujemy atrakcyjne warunki:

    • Umowa o pracę na pełny etat;
    • Atrakcyjne warunki finansowe;
    • Praca w młodym zespole.
    Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie swojej aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku Aplikuj.
    Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”