Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy ds. aneksowania

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mzuri Sp. z o.o.

    Grupa Mzuri jest niekwestionowanym liderem w Polsce w zakresie usług zarządzania i inwestowania w mieszkania na wynajem. W chwili obecnej zarządzamy portfelem ponad 3500 mieszkaniami i apartamentami w 32 największych miastach Polski. Klientami naszej firmy są właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem. Łączna wartość mieszkań zarządzanych przez Mzuri w Polsce to ponad 635 mln złotych.

    Miejsce pracy: Łódź
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    W związku z planowanym rozwojem firmy Mzuri Sp. z o.o. - lidera na rynku zarządzania najmem - planujemy zatrudnić Pracownika biurowego ds. aneksowania

    Jeżeli:

    • Chcesz rozwijać się w obszarze nieruchomości
    • Chcesz pracować w nowym, szybko rozwijającym się segmencie rynku
    • Chcesz znacząco poszerzyć swoją wiedzę na temat inwestowania w nieruchomości
    • Chcesz w przyszłości osiągnąć wolność finansową inwestując w nieruchomości

    To miejsce jest dla Ciebie!

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań Pracownika biurowego ds. aneksowania należeć będzie w szczególności:

    • Tworzenie aneksów do umów najmu
    • Nadzorowanie procesu aneksowania w firmowej aplikacji CRM
    • Telefoniczna obsługa najemców
    • Aktualizacja danych w systemie
    • Współpraca z innymi działami firmy

    Wymagania:

    Pracownik biurowy ds. aneksowania powinien cechować się:

    • Skrupulatnością i dokładnością
    • Umiejętnością dobrej organizacji pracy
    • Systematycznością i terminowością w działaniu
    • Sprawnością w posługiwaniu się komputerem
    • Łatwością prowadzenia rozmów telefonicznych
    • Komunikatywnością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów
    • Znajomością języka angielskiego minimum na poziomie B2

    Oferujemy:

    • Współpracę w młodym, dynamicznym i koleżeńskim zespole
    • Wynagrodzenie stałe + premie
    • Pakiet medyczny
    • Współpracę na zasadzie działalności gospodarczej lub umowy zlecenie
    • Elastyczny czas pracy
    • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
    • Zdobycie unikalnej wiedzy dot. nieruchomości

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".