Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ds. logistyki

D+H Polska sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu ERP od strony logistycznej (zamówienia, WZ, faktury),

  • nadzór nad stanami magazynowymi,

  • wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi zamówień,

  • prowadzenie bazy danych klientów,

  • prowadzenie dokumentacji w obszarze zajmowanego stanowiska,

  • generowanie raportów sprzedaży,

  • archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. na poziomie średnim,

  • dokładność, rzetelność,

  • wysoka jakość pracy – terminowość w realizacji powierzonych zadań,

  • samodzielność w działaniu, umiejętności analityczne,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka angielskiego,

  • znajomość obsługi komputera - środowisko Windows, Ms Office, Internet.

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie z programem SAP.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na cały etat, w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • szkolenia,

  • miejsce pracy: północ Wrocławia,

  • pakiet medyczny / kartę multisport, dofinansowanie wypoczynku,

  • spotkania integracyjne, wyjazdy firmowe oraz miłą atmosferę pracy.