Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy ds. obsługi klienta

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-10-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FABRYKA STOLARKI BUDOWLANEJ OKNOPLAN LIETZ, WOŹNIAK sp.j.

    Wieloletni producent okien PCV, aluminium poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Wymagania:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Wysoka kultura
    • Umiejętność pracy z klientem
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

    Zadania:

    • obsługa klienta pomoc techniczna
    • przygotowywanie ofert dla klientów
    • realizacja zamówień
    • przygotowywanie dokumentów produkcyjnych
    • nadzór nad transakcjami
    • koordynacja zamówień ,dostaw surowców
    • dbanie o dobry wizerunek firmy

    Mile widziane:

    • wykształcenie techniczne
    • znajomość innych języków

    Oferujemy:
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Prace w młodym, energicznym zespole
    - Możliwość rozwoju osobistego
    - Pracę od poniedziałku do piątku
    - Szkolenia

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prace w młodym, energicznym zespole
    • Możliwość rozwoju osobistego
    • Pracę od poniedziałku do piątku
    • Szkolenia

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych