Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta

  • Lublin, lubelskie
  • Asystent
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta.

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:
    • Telefoniczna prezentacja ofert i sprzedaż ubezpieczeń
    • Umawianie spotkań handlowych
    • Budowanie trwałych relacji z obsługiwanymi klientami
    • Analiza potrzeb Klientów i doradztwo produktowe
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy

    Wymagania:
    • Zaangażowanie
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość pakietu Microsoft Office
    • Komunikatywność
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

    Oferujemy:
    • Ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się Multiagencji
    • Wynagrodzenie 1700 zł netto + prowizje + premie
    • Umowę zlecenie na okres 3 miesięcy (po okresie próbnym przewidziana jest umowa o pracę)
    • Bogaty pakiet szkoleniowy przez cały okres zatrudnienia
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Zdobycie doświadczenia w branży ubezpieczeniowej
    • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem 605-326-900.

    W przypadku przesyłania CV na wyżej wymienione stanowisko prosimy o umieszczenie w CV  poniższej zgody.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eurofinance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A  w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Biurowy ds. Obsługi Klienta.
    W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eurofinance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Eurofinance Sp. z o. o.
    Klauzula Informacyjna
    1) administratorem Pana/i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eurofinance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A
    2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Eurofinance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A
    3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Eurofinance Sp. z o.o. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii;
    5) Państwa dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty wpływu aplikacji.
    6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia, przenoszenia danych . Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez  Eurofinance Sp. z o.o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.
    7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.
    8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.
    9) dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy
    10) dane osobowe nie podlegają profilowaniu, jak również zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji.