Oferta pracy

Pracownik biurowy ds. obsługi stałego klienta

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami i badanie ich potrzeb;

  • Udzielanie klientom informacji o usługach i pomoc w rozwiązywaniu napotkanych trudności;

  • Rozpatrywanie reklamacji i rozwiązywanie problemów technicznych;

  • Przedłużanie obecnych umów bądź oferowanie nowych,konkurencyjnych usług.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

  • Chęć rozwoju w obszarze najwyższej jakości obsługi klienta.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie;

  • Polecając znajomego do pracy, zgarniesz dodatkowo nawet 3000zł brutto bonusu;

  • Dodatkowy program motywacyjny: konkursy pakietowe i wewnętrzne, wartościowe gadżety;

  • Skorzystasz z dofinansowania wakacji, rozwiniesz umiejętności językowe w ramach kurs online a dzięki karcie Multisport i pakiecie wellbeingowemu zadbasz o swoje zdrowie;

  • Możliwość przejścia na pracę zdalną;

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy, grafik dopasowany do Twoich potrzeb;

  • I wiele więcej, o czym z chęcią opowiemy w trakcie procesu rekrutacyjnego!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • Dofinansowanie okularów

  • Wczasy pod gruszą

  • Bonus świąteczny

  • Program kafeteryjny

Czujesz, że nie do końca spełniasz nasze wymagania?

Badania pokazują, że kandydaci posiadający kompetencje mają tendencję do zaniżania oceny swoich umiejętności. W Transcom chcemy dać Ci szansę i dowiedzieć się o Tobie więcej! Dlatego po przesłaniu aplikacji otrzymasz od nas zaproszenie do interakcji z naszym botem, przybliży Ci on pracę na stanowisku, a po spotkaniu uzyskasz raport pokazujący Twoje wyniki na tle pozostałych kandydatów.

Uwolnij swój potencjał i twórz wyjątkowe doświadczenia w obszarze obsługi klienta (CX) na rzecz jednego z największych dostawców usług cyfrowych w Polsce lub najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej!

W Całej Polsce jest już z nami ponad 1200 konsultantów, a tylko w pierwszej połowie tego roku odnotowaliśmy 40% wzrost aplikacji w ramach programu poleceń pracowniczych!

Znajdź nas na Facebooku (https://www.facebook.com/TranscomPoland) i Instagramie (https://www.instagram.com/transcom.poland/)!