Oferta pracy

Pracownik biurowy ds. operacyjnych

EPG Sp. z o.oO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13/15

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie umów do systemu CRM

  • Weryfikacja poprawności dokumentów

  • Monitorowanie spływu oryginałów umów/aneksów

  • Przygotowywanie/wysyłanie i bieżące monitorowanie aneksów do umów

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem oraz działem handlowym

  • Współpraca z innymi działami - właściwa komunikacja procesów

  • Wsparcie działu operacyjnego w obszarach administracyjnych

Nasze wymagania

  • Dobrze czujesz się w pracy z dokumentacją

  • Cechuje Cię sumienność i rzetelność

  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Masz już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze reklamacji, serwisu, kontaktu telefonicznego z klientem

  • Znasz programy klasy CRM (będzie to dodatkowym autem)

  • Mile widziana znajomość branży technicznej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie UOP, UZ lub DG (B2B)

  • Pracę w prężnie rozrastającej się firmie w pożądanej branży

  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców oraz zdrowych soków

  • Świetną lokalizację biura – blisko bezpłatnego parkingu i SKM Wyścigi

  • Biuro z widokiem na morze 😊

  • Przyjazną atmosferę pracy, gdzie wszyscy mówimy sobie po imieniu

  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Przewiń do profilu firmy