Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ds. organizacji i sprzedaży

Melle Sp. z o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów umów;

  • sporządzanie raportów, zestawień na potrzeby przełożonego;

  • nadzorowanie wskaźników dotyczących aktywności handlowców;

  • przygotowywanie materiałów informacyjnych dla klientów, współpraca z grafikami, tworzenie oficjalnych pism, wysyłka newsletterów itd.;

  • przygotowanie zestawień związanych z analizą konkurencji;

  • inne czynności związane ze sprzedażą

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;

  • ścisłość, dobra znajomość matematyki oraz MS Excel;

  • kreatywność, chęć uczenia się i podnoszenia własnych kwalifikacji;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjny system wynagrodzenia z premiami za wyniki;

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia unikalnych umiejętności i awansu

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy (zarządzenie projektami, systemy do raportów i analiz. itd.) ;

  • pracę w młodym i kreatywnym zespole.