Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ds. organizacji szkoleń

C.WITT DENTAL Sp. z o. o.

Granitowa 10

Grębocin nad Strugą

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (aktualizacja bazy danych, kontakt telefoniczny i bezpośredni)

  • bieżąca aktualizacja kalendarza szkoleń (na stronie internetowej)

  • koordynacja i organizacja szkoleń/konferencji od strony logistycznej (przygotowanie, zebranie wszystkich niezbędnych materiałów, nadawanie i odbieranie paczek, sprawdzanie ich stanu)

  • bieżące monitorowanie wyposażenia szkoleniowego

  • współpraca z przedstawicielami pracującymi w terenie

  • pomoc organizacyjna dla uczestników szkolenia (rezerwacja biletów lotniczych, booking hoteli, itp.)

  • rozliczenia przeprowadzanych szkoleń (wystawianie faktur, pro form­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ i zaliczek, pilnowanie płatności, podsumowanie kosztów)

  • współpraca z firmami współorganizującymi szkolenia

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu

  • umiejętność pracy wielozadaniowej

  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

  • komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność

  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

  • język angielski w stopniu komunikatywnym

  • zaawansowana znajomość obsługi MS Office

  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP

  • administracja stron w social mediach

  • prawo jazdy kat. B

  • konieczność ciągłego doszkalania

To oferujemy

  • Stałą, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w energicznym zespole w wymiarze pełnego etatu

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość wyjazdów

O nas

Firma C.Witt Dental mając w swoim zespole pasjonatów i osoby niezwykle zaangażowane, od wielu lat dostarcza najwyższej jakości produkty stomatologiczne z dziedziny implantologii, regeneracji tkanek twardych i miękkich, endodoncji, okluzji oraz profesjonalne lupy stomatologiczne SWAROVSKI OPTIK.

Od wielu lat organizujemy profesjonalne szkolenia i kongresy w kraju i za granicą.