Pracownik Biurowy ds. Procesów Wsparcia Bankowości z j. niemieckim

CERI International

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta z wykorzystaniem języka niemieckiego

  • Pobieranie dokumentów Klienta z archiwum elektronicznego oraz ich weryfikacja pod względem kompletności i poprawności danych

  • Wprowadzanie, porównywanie i uzupełnianie danych Klienta

  • Potwierdzanie transakcji na podstawie otrzymanych danych Klienta

  • Elektroniczna archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność pracy w zespole w trybie zdalnym

  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy

  • Dokładność, skrupulatność i systematyczność

  • Preferencje i umiejętność pracy z danymi

  • Chęć pracy w trybie jednozmianowym plus wolne weekendy

  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • EAP – ICAS Program wsparcia pracowników.

  • Firma otwarta na osoby niepełnosprawne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • kantyna i dofinansowanie posiłków

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • dofinansowanie karty MultiSport

  • firma otwarta na osoby niepełnosprawne

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

CERI to miejsce, w którym spotykają się ludzie na wszystkich etapach kariery. Nieustannie uczymy się od siebie nawzajem, doceniamy zaangażowanie i pozytywne nastawienie. W każdym zespole czekają na Ciebie ludzie chętni do współpracy i dzielenia się wiedzą! Od 1996 roku wspieramy bankowość, budujemy zaufanie klientów i tworzymy zespoły, do których stale dołączają nowi pracownicy. Ciągły rozwój firmy sprawia, że potrzebujemy Cię na naszym pokładzie!

Wiemy, że początki bywają trudne – dołącz do nas, a wszystkiego Cię nauczymy! Z nami zdobędziesz pierwsze doświadczenie w bankowości, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz ścieżkę zawodową, czy szukasz nowych wyzwań. Praca w CERI pozwoli Ci także zadbać o Twój work – life balacnce.

Przewiń do profilu firmy