Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy ds. serwisu

JET Grupa Polska Sp. z o.o.

Legii Wrzesińskiej 21

Września

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzorowanie przeprowadzanych prac serwisowych

  • Przygotowywanie dokumentacji i zleceń serwisowych

  • Tworzenie i archiwizacja obiektowej dokumentacji

  • Bezpośredni nadzór nad grupami serwisowymi

  • Nadzór nad sprzętem i narzędziami serwisowymi

  • Nadawanie i pakowanie paczek i przesyłek

  • Ogólne prace biurowe

  • Bieżąca korespondencja

  • Nadzór i kontrola magazynu podręcznego

Nasze wymagania

Wykształcenie techniczne, średnie lub wyższe. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego. Również dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Otrzymają Państwo umowę o pracę na pełny etat. Po gruntownym przeszkoleniu i wdrożeniu czekają na Państwa urozmaicone zadania, co daje szanse na rozwój osobisty i sukces zawodowy. Zostaną Państwo włączeni do odnoszącego sukcesy zespołu i będziecie wspierani przez profesjonalne zaplecze biurowe.