Oferta pracy

Pracownik Biurowy ds. Sprzedaży

MERINGER Sp. z o.o.O firmie

MERINGER Sp. z o.o.

Dobrzecka 95

Kalisz

MERINGER Sp. z o.o. – lider sprzedaży
w swojej branży mający ponad 12 lat
doświadczenia, w związku z wejściem
w fazę intensywnego rozwoju, zatrudni
Cię na stanowisko:

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA CO DZIEŃ?

NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ! CODZIENNIE STANIESZ PRZED WYZWANIEM ROZMOWY Z CIEKAWYMI KLIENTAMI.
POSTAWIMY PRZED TOBĄ REALNE CELE I WESPRZEMY W ICH OSIĄGANIU!
A OTO PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

  • Telefoniczne i mailowe przyjmowanie zamówień i sprzedaż
  • Kontakt e-mailowy i telefoniczny z przydzieloną pulą Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Doradzanie i udzielanie informacji Klientom o nowych produktach
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia wysokiej satysfakcji Klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM

OBSERWUJ NASZ PORFIL NA FB A TAM CYKL FILMIKÓW LIVE PT. „JAK TO ROBIMY?” Z NASZEJ CODZIENNEJ PRACY! facebook.com/pg/meringer.pl/videos/

WEŹ UDZIAŁ W SZYBKIM, PRZEJRZYSTYM I BEZPIECZNYM PROCESIE REKRUTACJI:

  1. ANALIZA CV – maks. 2 dni robocze
  2. Rozmowa telefoniczna z Rekruterem – w ciągu maks. 3 dni od aplikacji
  3. Próbka pracy online z przyszłym Przełożonym – w ciągu maks. 1 tygodnia od rozmowy telefonicznej
  4. DECYZJA O ZATRUDNIENIU CIĘ – w ciągu 2 dni od rozmowy z Przełożonym!

CO CI ZAGWARANTUJE SUKCES?

  • Wykształcenie średnie, chęć do nauki i ciągłego doskonalenia
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Nieustanne szukanie rozwiązań, nie problemów
  • Mile widziane doświadczenie w kontakcie z kontrahentami (sprzedaż, obsługa klienta, doradztwo, reklamacje, zakupy, windykacja, spedycja, kelner)

JAKIE BĘDZIESZ MIEĆ KORZYŚCI Z PRACY U NAS?

  • podstawa 3400-5000 zł brutto miesięcznie po okresie próbnym
  • premie za osiąganie celów
    od pierwszego miesiąca
  • cykl szkoleń wprowadzających oraz ciągły coaching: https://youtu.be/73mwYXl_2OQ
  • ergonomiczne stanowisko pracy i klimatyzowane biura
  • nacisk na samorozwój –
     dostęp do biblioteczki pracowniczej
  • produkty zmieniające
    życie Pacjentek na lepsze

KAŻDY KANDYDAT OTRZYMA OD NAS ODPOWIEDŹ!

Marta Kielek HR Specialist

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy