Oferta pracy

Pracownik biurowy ds. sprzedaży

C.WITT DENTAL Sp. z o. o.O firmie

  • Granitowa 10
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

C.WITT DENTAL Sp. z o. o.

Granitowa 10

Toruń

Firma C.Witt Dental mając w swoim zespole pasjonatów i osoby niezwykle zaangażowane, dostarcza najwyższej jakości produkty stomatologiczne z dziedziny implantologii, regeneracji tkanek twardych i miękkich, endodoncji i okluzji.
Od wielu lat organizujemy profesjonalne szkolenia i kongresy w kraju i za granicą.

Opis stanowiska:

  • Realizacja zamówień klientów/kierowanie ich do odpowiednich pracowników oraz monitorowanie realizacji tych zamówień
  • Wystawianie dokumentacji związanej ze sprzedażą i wysyłką towaru
  • Wsparcie administracyjne w zadaniach współpracowników
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów i właściwy przepływ informacji
  • Obsługa bieżących prac magazynowych (rozmieszczanie i układanie towaru, kontrola jakości towaru, dbanie o dobre oznakowanie, monitorowanie stanów magazynowych)
  • Pomoc w organizacji szkoleń i konferencji

Wymagania:

  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Zaawansowana znajomość obsługi MS Office
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Konieczność ciągłego doszkalania

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę w młodym, energicznym zespole w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy