Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik biurowy ds. sprzedaży

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    C.WITT DENTAL Sp. z o. o.

    Firma C.Witt Dental istnieje na rynku już 11 lat, mając w swoim zespole pasjonatów i osoby niezwykle zaangażowane, dostarcza najwyższej jakości produkty stomatologiczne z dziedziny implantologii, regeneracji tkanek twardych i miękkich, endodoncji i okluzji.

    Od wielu lat organizujemy profesjonalne szkolenia i kongresy w kraju i za granicą.

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska

    • Realizacja zamówień klientów/kierowanie ich do odpowiednich pracowników oraz monitorowanie realizacji tych zamówień
    • Wystawianie dokumentacji związanej ze sprzedażą i wysyłką towaru
    • Wsparcie administracyjne w zadaniach współpracowników
    • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    • Dbanie o odpowiedni obieg dokumentów i właściwy przepływ informacji
    • Obsługa bieżących prac magazynowych (rozmieszczanie i układanie towaru, kontrola jakości towaru, dbanie o dobre oznakowanie, monitorowanie stanów magazynowych)
    • Pomoc w organizacji szkoleń i konferencji

    Wymagania

    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność
    • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
    • Język angielski w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy

    • Stałą, stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.