Oferta pracy

Pracownik biurowy ds. zarządzania transportem kontenerowym

COSTWAY SP. Z O.O.O firmie

  • Elbląska 110
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

COSTWAY SP. Z O.O.

Elbląska 110

Gdańsk

Jesteśmy międzynarodową siecią sklepów internetowych Costway, która w ciągu 10 lat stała się jednym z czołowych detalistów w Ameryce Północnej i Europie. Sprzedajemy artykuły domowe, ogrodowe, meble, sprzęt sportowy, zabawki, sprzęt do majsterkowania, produkty przemysłowe, biurowe i wiele innych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Układanie harmonogramu dostaw kontenerów z podziałem na dwa magazyny i dwie agencje celne
  • Tłumaczenie dokumentów importowych (faktur oraz list pakowych) z języka angielskiego
  • Kontakt pośredniczący między agencjami celnymi a oddziałem w Chinach (zgłaszanie zapotrzebowania oraz przesyłanie deklaracji zgodności, oświadczeń producentów, raportów i testów)
  • Bieżące monitorowanie dostaw i kontakt z dwoma magazynami
  • Bieżący kontakt z agencją transportu morskiego
  • Wypełnianie dokumentów przewozowych (CMR) do transportów drogowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe (transport, logistyka)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 6 miesięcy)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (preferowany poziom B2/C1)
  • Organizacja pracy na bardzo, bardzo wysokim poziomie
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Szybkie uczenie się i dostosowanie do zmieniających się wymagań
  • Samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Znajomość procesów importowych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w nowoczesnym kompleksie biurowo-magazynowym przy ul. Elbląskiej 110 w Gdańsku
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Miłą, niekorporacyjną atmosferę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz poszerzenia wiedzy w międzynarodowej firmie
  • Realny wpływ na funkcjonowanie firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy