Ta oferta pracy jest nieaktualna od 329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Biurowy - Dział Części Zamiennych

  • Pleszew, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spółka DMG MORI Polska jest częścią największej na świecie grupy produkującej obrabiarki sterowane numerycznie. Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem wszystkich obrabiarek oferowanych pod marką DMG MORI.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK BIUROWY
    Dział Części Zamiennych
    Miejsce pracy: Pleszew

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie dokumentów (zapytań, ofert, zamówień, faktur),
    • współpraca z dostawcami zagranicznymi,
    • telemarketing powiązany z weryfikacją i porządkowaniem danych,

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • wykształcenie średnie / wyższe,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie,
    • odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • przyjazną atmosferę.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.