Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - dział Order Processing

Kelvion Central Europe Sp. z o.o O firmie

  • Świebodzice

    Świebodzice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie przepływu informacji i dokumentów między fabryką a klientem końcowym

  • uruchamianie zamówień i wysyłanie ich do fabryk

  • przygotowanie dokumentów do wysyłki towaru (packing list/CMR)

  • praca w systemie QAD (szkolenie zapewnione)

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziana osoba ucząca się na ostatnich latach studiów)

  • biegła obsługa komputera

  • znajomość pakietu Office (Excel, Word)

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność, samodzielność, dokładność

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Kelvion Central Europe Sp. z o.o

Firma Kelvion Central Europe jest częścią grupy kapitałowej Kelvion, w ramach której zajmuje się działalnością sprzedażową

produktów należących do jednego z największych na świecie portfolio urządzeń służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji do szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko.

Przewiń do profilu firmy