Oferta pracy

Pracownik biurowy – Dział Reklamacji

EPG Sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13/15/p. 216

Sopot

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Pracownik biurowy –
Dział Reklamacji

Główne zadania:

  • Przyjmowanie reklamacji klientów oraz rejestrowanie ich w systemie
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami oraz
    Przedstawicielami Handlowymi
  • Ścisły kontakt z Działem Technicznym
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z rozpatrywaniem
    spraw reklamacyjnych
  • Monitorowanie zgłoszeń reklamacyjnych

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze reklamacji, serwisu lub kontaktu telefonicznego z klientem
  • Sumienność i rzetelność
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów i pozytywne nastawienie do klienta
  • Znajomość programu klasy CRM będzie dodatkowym autem
  • Znajomość branży technicznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozrastającej się firmie, w której wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Zatrudnienie na podstawie UoP, UZ – zależy od Ciebie
  • Dobrą lokalizację biura – blisko parkingu (darmowego) oraz SKM (Sopot Wyścigi)
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • Dofinansowaną Kartę Multisport, dzięki której setki dyscyplin sportowych będą na wyciągnięcie ręki
  • Prywatną opiekę medyczną na bardzo dobrych warunkach
  • Stały rozwój poprzez szkolenia zawodowe i personalne
  • Możliwość zamówienia cateringu w biurze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacji prowadzonych przez Spółkę EGP Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ulicy Mikołaja Reja 13/15 lok 216, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy