Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Dział Sprzedaży

Bimak Systemy PrzesuwneO firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakty z klientami w kraju i za granicą

  • obsługa sprzedaży

  • fakturowanie, ofertowanie itd.

  • godziny pracy: 8-16

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość j. angielskiego mile widziana

  • komunikatywność

  • obsługa urządzeń biurowych

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • normowany czas pracy

  • miłą atmosferę

  • możliwość rozwoju

  • pracę w młodym zespole

  • pracę w stabilnej firmie

Bimak Systemy Przesuwne

Firma Bimak jest jednym z liderów rynku akcesoriów meblowych w Polsce. Od 2007 roku z powodzeniem specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży aluminiowych systemów do drzwi przesuwnych.

Przewiń do profilu firmy

Proszę o przesłanie CV oraz listu motywującego. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.