Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy działu stolarka aluminiowa

Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk, spółka jawna

  • Słupsk

    Słupsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie techniczne zleceń stolarki aluminiowej

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień z zakresu stolarki aluminiowej

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Wewnętrzne szkolenia produktowe i stanowiskowe

  • Pakiet benefitów pracowniczych

Ponad 50 lat na rynku, doświadczenie w branży oraz pasja plasują grupę KMT w czołówce producentów stolarki otworowej w Polsce. Nasze stałe doskonalenie produktów, linii produkcyjnych a także najwyższa jakość materiałów sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem biznesowym, a nasze produkty spełniają oczekiwania klienta. Tworzymy optymalne rozwiązania, wyznaczamy trendy na rynku a produkowane wyroby zyskują akceptację najbardziej wymagających odbiorców.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.