Logo Pracuj.pl

Pracownik biurowy

AudiofonO firmie

Audiofon

Michała Bałuckiego 5

Elbląg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów
  • wsparcie protetyka słuchu w codziennej pracy
  • dbanie o porządek i organizację pracy w punkcie
  • pozyskiwanie pacjentów, zewnętrzna promocja firmy
  • zaangażowanie w funkcjonowanie gabinetu - liczymy na Twoją pomysłowość

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy z wymagającym klientem
  • entuzjazm, otwartość i zaangażowanie w pracę
  • solidność i umiejętności organizacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • czynne prawo jazdy kategorii B mile widziane,

To oferujemy

  • bezpieczeństwo i stabilizację zatrudnienia oferując umowę o pracę
  • udział w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
  • zdobycie cennego doświadczenia i kierunkowego wykształcenia (możliwość ukończenia szkoły w pełni finansowanej przez Audiofon)
  • korzystanie z Karty Multisport, Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do opieki nad dziećmi, bony świąteczne)
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy! 😊

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Historia firmy AUDIOFON sięga 1991 roku, gdy małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia rozpoczęło swoją działalność związaną z badaniami słuchu i doborem aparatów słuchowych.

Lata rozwoju, z poszerzaniem zakresu usług i portfolio oferowanych produktów sprawiły, że dziś Audiofon dba o słuch tysięcy ludzi w całej Polsce!

Nasz sukces tkwi w wyjątkowym podejściu, zarówno do naszych Pacjentów, jak i naszych Pracowników. Stawiamy na dobre relacje, a naszą pracę charakteryzuje pasja i zaangażowanie. Tylko z takim nastawieniem możemy wspólnymi siłami zmieniać życie osób niedosłyszących na lepsze.

Z naszymi Pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich pracę i aktywnie wspieramy ich rozwój. Nasza praca ma sens i właśnie to motywuje nas do działania, bo… Pomaganie jest w nas :-)

Pracownik biurowy, Michała Bałuckiego 5, Elbląg