Oferta pracy

Pracownik biurowy - Excel

HENRYK MROWIEC PRZEDS.PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MADEX"O firmie

  • Murarska 28
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HENRYK MROWIEC PRZEDS.PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MADEX"

Murarska 28

Tychy

Opis stanowiska:

  • Analiza sprzedaży (Excel),
  • Wsparcie dla Dyrektora Administracyjnego,
  • Przyjmowanie zamówień, fakturowanie,
  • Obsługa klienta hurtowego – sieci DIY,

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra Znajomość programu Excel,
  • Umiejętność pracy z klientem (uprzejmość, łatwość nawiązywania kontaktów, chęć do pomocy),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Inicjatywa, umiejętność samodzielnej pracy, dyspozycyjność,
  • Pozytywne nastawienie i chęć do poszerzania swoich kompetencji,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pełny etat w stałych godzinach pracy,
  • Pewne, stałe wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy