Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy Fakturowanie

IT PARTNERS SECURITYO firmie

  • Paderewskiego 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IT PARTNERS SECURITY

Paderewskiego 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Wysyłka firmą kurierską i pocztą;

  • Weryfikacja, segregowanie lub archiwizacja dokumentów dla księgowej;

  • Wystawianie FV oraz uzupełnianie bazy CRM;

  • Sporządzanie raportów okresowych;

  • Dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe;

  • Inne typowe czynności biurowe;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Mile widziana praktyka z wystawianiem FV w programie księgowym np.Symfonia,

  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office (w tym Excela),

  • Dobrej organizacji pracy, punktualności, zaangażowania i dokładności,

  • Szybkie przyswajanie wiedzy,

  • Umiejętność aktywnego słuchania i skutecznego przedstawiania argumentów,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Dokładność i rzetelność,

  • Pozytywne usposobienie :]

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Intensywne kształcenie w zdobywaniu wiedzy

  • Przyjemną atmosferę pracy w młodym zespole

  • Komfortowe biuro w centrum Katowic

  • Kreatywne wyzwania i niezależność w działaniu

  • Dużo dobrej energii i świadomość, że robisz coś pozytywnego

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

it partners security sp. z o.o. to szybko rozwijający się lider bezpieczeństwa IT. Naszym klientom oferujemy zawsze najwyższy poziom usług zapewniając im kompleksowe systemy bezpieczeństwa. Oprócz dostawy sprzętu IT security świadczymy obsługę techniczną i wdrożeniową u naszych klientów. Dołącz do najlepszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy