Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy (Fakturowanie)

Kuś Transport Sp. z o.o.

Rozrywka 1

Prądnik Czerwony

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Fakturowanie sprzedaży w programie CDN Optima

  • Przyporządkowywanie odpowiednich listów przewozowych do faktur i wysyłka do Klientów (mail, poczta)

  • Archiwizacja zleceń, listów przewozowych do odpowiednich segregatorów

Nasze wymagania

  • Dokładność i rzetelność

  • Znajomość programu CDN Optima

  • Znajomość programów: Word, Excel, Program pocztowy

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (ewentualnie angielskiego)

To oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę na pełny etat w stabilnej rozwijającej się firmie. Możliwość elastycznych godzin pracy lub umowy na 3/4 etatu.

    O nas

    Kuś Transport sp. z o.o. to firma istniejąca od 1984 roku i zajmująca się transportem krajowym i międzynarodowym.