Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Fakturzysta/tka

HURTOSTAL 2 SP. Z O.O.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w dziale sprzedaży:

  • wystawianie faktur i paragonów sprzedaży (przygotowanie kompletu dokumentów)

  • wypisywanie WZ na magazyn

  • przyjmowanie dostaw na stan magazynowy oraz na WZ dla klientów

  • skanowanie dostaw

  • rozliczanie pracowników placu (liczenie i wpisywanie pozycji z WZ)

  • obsługa i prowadzenie kasy

  • skanowanie podpisanych WZ

  • wykonywanie innych prac nie wymienionych zleconych przez przełożonych

  • praca w biurze od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 , 8:30-16:30, 9:00-17:00

Nasze wymagania

  • minimalne doświadczenie pracy w księgowości (mile widziana znajomość programu Subiekt)

  • znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra Microsoft Excel

  • komunikatywność, zdolność nawiązywania kontaktów

  • sumienność, dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie min. średnie

  • rzetelność w realizacji powierzonych zadań

  • uczciwość, odpowiedzialność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na lata, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata

Firma Hurtostal 2 została założona w 1993 roku. Od początku swojej działalności związani jesteśmy z branżą hutniczą.

Zajmujemy się:

Częścią handlową – kompleksowe zaopatrzenie kontrahentów w wysokiej jakości wyroby stalowe.

Serwisem stalowym, cięcie plazmą, cięcie laserem, cięcie piłami taśmowymi, cięcie nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów prasą hydrauliczną, gięcie blach.

Prefabrykacja prętów na potrzeby budownictwa.

Śrutowanie i malowanie.

Wykonywanie konstrukcji stalowych. UWAGA zatrudnienie związane jest z tym działem.

Firma w maju 2015r. uzyskała Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie sprzedaży hurtowej wyrobów hutniczych, natomiast w listopadzie 2015r. uzyskała Certyfikaty w zakresie usług obróbki metali i wytwarzania konstrukcji stalowych, wg normy EN PN 1090 i PN EN3834.

Przewiń do profilu firmy