Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy/Fakturzysta

KRADEX ROBERT RADZIKOWSKIO firmie

KRADEX ROBERT RADZIKOWSKI

Naddnieprzańska 32

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa zamówień klientów polskich i zagranicznych
  • wystawianie faktur
  • stała komunikacja z klientem na każdym etapie procesu
  • ścisła współpraca z Magazynem, Działem Handlowym i Księgowością
  • przygotowywanie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • znajomość sprzedaży na pełnej księgowości zgodnie z przepisami prawa
  • zainteresowanie obszarem finansów
  • umiejętność planowania i organizowania pracy
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • skrupulatność, terminowość, obowiązkowość
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i znajomość programu księgowego Raks
  • mile widziane wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę na pełny etat
  • prywatną opiekę medyczną
  • zajęcia z języka angielskiego dla chętnych na koszt pracodawcy

Firma KRADEX istnieje od 1985 roku. Jesteśmy największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla potrzeb elektroniki. Dostarczamy nasze produkty dla ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych oraz wielu innych. Posiadamy własną narzędziownie i biuro projektowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Pracownik Biurowy/Fakturzysta, Naddnieprzańska 32, Warszawa