Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy

Danzige Pflege Sp. z o.o.O firmie

  • Królikarnia 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Danzige Pflege Sp. z o.o.

Królikarnia 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji z klientami firmy.

  • Sporządzenie i prowadzenie bazy danych CV

  • Telefoniczna, mailowa i stacjonarna obsługa klientów

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość jednego z języków: j. bułgarskiego, rumuńskiego, czeskiego lub słowackiego.

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera

  • Umiejętności komunikacyjne

  • Skrupulatność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku

  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy, praca w młodym zespole