Oferta pracy

Pracownik biurowy

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji;

  • Układanie dokumentów według wytycznych;

  • Skanowanie dokumentów;

  • Indeksowanie zeskanowanej dokumentacji;

Nasze wymagania

  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych działań;

  • Umiejętność obsługi komputera umożliwiająca szybkie i poprawne wpisywanie danych;

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy dokumentach kadrowych, teczkach osobowych;

To oferujemy

  • Pracę od Poniedziałku do Piątku;

  • Stałe godziny pracy- 7:00-16:00;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • Wolne weekendy;

  • Stawkę 19zł brutto/h;

AWG Sp. z o.o.

Dla jednego z naszych z naszych klientów zajmującego się szerokim zakresem usług w tym: archiwizacją dokumentów, automatyzacją procesów biznesowych, wspieraniem obiegu dokumentów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik Biurowy w miejscowości: Gdańsk.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Możesz też zadzwonić do nas- odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

667-654-314 lub 605-123-249