Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Koordynator pracowników

SYNAGO Małgorzata JankowskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników przed rozpoczęciem pracy (odbiór, zakwaterowanie, pomoc z badaniami, wydawanie odzieży roboczej),

  • obsługa/pomoc pracowników w trakcie zatrudnienia,

  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz trwałych relacji,

  • rozwiązywanie wszelkich kwestii problemów,

  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących powierzonych procesów.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • skrupulatność, rzetelność, samodzielność,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie,

  • punktualność,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązanie problemów,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • umiejętność obsługi sprzętu biurowego,

  • biegła znajomość j. rosyjskiego i polskiego,

  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość długoterminowej współpracy,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • przeszkolenie do pracy,

  • firmowy samochód, laptop, telefon,

  • miłą atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

SYNAGO Małgorzata Jankowska

Firma Synago jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem na rynku usług outsourcingu pracowników ze wschodu. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane i spełniające oczekiwania prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami!