Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

SYNAGO Małgorzata JankowskaO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie akt pracowników,

  • wprowadzanie danych do komputera,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • wsparcie przełożonego oraz zespołu w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • skrupulatność, rzetelność, samodzielność,

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie,

  • punktualność,

  • wysokie zdolności komunikacyjne i nastawienie na rozwiązanie problemów,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • umiejętność obsługi sprzętu biurowego.

To oferujemy

  • pracę w młodym zespole oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość długoterminowej współpracy,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • przeszkolenie do pracy,

  • miłą atmosferę.

SYNAGO Małgorzata Jankowska

Synago jest dynamicznie rozwijającym się firmą na rynku usług outsourcingu pracowników ze wschodu. Współpracujemy z firmami, które cechuje różnorodność pod względem wielkości oraz kapitału. Wieloletnie doświadczenie i praktyka sprawia, że skutecznie wspieramy naszych kontrahentów w terminowej realizacji zleceń.

Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni i pełni pasji. W związku z rozwojem działalności poszukujemy osobę na stanowisko

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami!