Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

AGENCJA ROZWOJU POMORZA S.A.

aleja Grunwaldzka 472d

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa organizacyjno-techniczna prac członków Komisji Oceny Wniosków, w tym w szczególności:

  • prowadzenie bazy projektów,

  • przekazywanie członkom Komisji Oceny Wniosków dokumentów niezbędnych do oceny,

  • korespondencję pomiędzy członkami a grantobiorcami,

  • kontakt telefoniczny z grantobiorcami,

  • sporządzanie list po ocenie i przekazywanie ich do publikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • podstawowa znajomość MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy biurowej (nie jest wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku jednakże jest mile widziane),

  • umiejętności planowania, organizowania działań i wielozadaniowości,

  • rzetelność i wysokie poczucie odpowiedzialności,

  • skrupulatność.

To oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia w dogodnej lokalizacji,

  • umowę o pracę na czas określony (z możliwością zawarcia kolejnej umowy),

  • pracę w stałych godzinach pracy od 8.00 do 16.00 - poniedziałek – piątek,

  • system premiowy,

  • świadczenia dodatkowe (prywatna opieka medyczna Medicover),

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Pośredniczymy w dystrybucji funduszy UE dla firm oraz instytucji wspierających rozwój przedsiębiorczości. Od 16 lat umożliwiamy pomorskim firmom korzystanie z dotacji unijnych, finansujących realizację innowacyjnych projektów oraz nowych inwestycji. Wdrażamy Fundusze Europejskie zarówno w ramach programów regionalnych i krajowych. Zweryfikowaliśmy ponad 7000 projektów, z czego więcej niż 2000 otrzymało dofinansowanie na łączną kwotę ponad 1 459 000 000 zł. We współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego udzieliliśmy 36 pożyczek na kompleksowe przedsięwzięcia rewitalizacyjne na kwotę ponad 209 000 000 zł.