Oferta pracy

Pracownik biurowy

MONTELCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

MONTELCZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Graniczna 25

Gdynia

Firma Montelczak Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje:

Pracownika biurowego

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa biura
  • Wykonywanie zadań bieżących – kontakt ze wszystkimi działami firmy, przygotowanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, zaangażowanie
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Przyjazne warunki pracy w otwartym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy