Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W GDYNI TOMASZ DERESIEWICZ

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7.30-15.30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Świętopełka 59

Orłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja kwot pieniężnych w sprawach egzekucyjnych

  • prowadzenie operacji finansowych w kancelarii komorniczej

  • przygotowywanie projektów pism

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych

  • mile widziane doświadczenie pracy w kancelarii komorniczej

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, zorganizowanie

To oferujemy

  • pracę w młodym i zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stałe godziny pracy