Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

QUICK RIDE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa biura
  • Redagowanie pism oraz korespondencji mailowej
  • Obsługa urządzeń biurowych, systemów wsparcia sprzedaży
  • Redagowanie, rejestracja, dystrybucja i archiwizacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi wytycznymi oraz funkcjonującymi w firmie wzorami
  • Tworzenie raportów i zestawień zgodnie z wytycznymi
  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne dla Zarządu w związku z bieżącymi zadaniami do wykonania
  • Kontakt z dostawcami materiałów i usług
  • Obsługa spotkań biznesowych, podróży służbowych, udział w targach
  • Bieżące prace administracyjne

Wymagania:

  • Dokładność, rzetelność, sumienność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Zdolności analityczne, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz systemów wsparcia sprzedaży
  • Dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres próbny, następnie umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy oraz wdrażanie nowych rozwiązań

Ogłoszenie archiwalne