Oferta pracy

Pracownik biurowy

Hurtownia Opakowań WEGRO Przemysław CieślewiczO firmie

Hurtownia Opakowań WEGRO Przemysław Cieślewicz

Żwirowa 132

Gorzów Wielkopolski

Firma WEGRO  istnieje od 1991 roku i zajmuje się sprzedażą hurtową artykułów gospodarstwa domowego, środków czystości, opakowań oraz wielu artykułów niezbędnych w miejscu pracy i w domu. Naszym zasięgiem obejmujemy województwo lubuskie oraz województwa ościenne. Zatrudniamy 30 osób które zajmują się sprzedażą, przygotowaniem i dostarczaniem towaru do klienta. Obsługujemy zarówno sklepy, firmy jak i jednostki użyteczności publicznej.

Wynagrodzenie: 2 700 - 3 400 zł

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wystawianie dokumentów sprzedaży na podstawie zamówień
  • obsługa przedstawicieli handlowych
  • obsługa klientów na miejscu jak i przez inne dostępne kanały
  • zmysł handlowy
  • prowadzenie korespondencji pocztowej
  • przyjmowanie telefonów
  • utrzymywanie w należytym porządku bieżących dokumentów
  • utrzymywanie właściwej komunikacji miedzy poszczególnymi działami
  • rozliczanie wpłat

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • pozytywne nastawienie do otoczenia
  • zaangażowanie w pracę

OFERUJEMY

  • pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • praca od pn do pt w godzinach 8-16 / 10-18
  • premie uznaniowe i okolicznościowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy