Logo Pracuj.pl

Pracownik Biurowy

KDF-PODATKI Sp. z o.o.O firmie

3 300–4 000
brutto / mies.

KDF-PODATKI Sp. z o.o.

Władysława Łokietka 37

Gorzów Wielkopolski

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:
  • kompleksowa obsługa klientów
  • koordynacja wewnętrznego obiegu dokumentów
  • obsługa poczty elektronicznej i tradycyjnej (przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty)
  • przygotowywanie pism, raportów i comiesięcznych zestawień,
  • umawianie terminów i prowadzenie kalendarza spotkań
  • rozliczenia z klientami i kontrahentami

Nasze wymagania

  • Wymagamy:
  • mile widziana dobra znajomości języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji czasu pracy i korzystania z nowoczesnych środków przepływu informacji
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • Oferujemy:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • system premiowy
  • szkolenia
  • praca od poniedziałku do piątku

O nas

KDF-PODATKI Sp.zo.o.jest jedną z największych polskich firm, świadczących usługi zwrotu nadpłaconego podatku podczas legalnej pracy za granicą.

Firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY w Gorzowie Wlkp.

Pracownik Biurowy, Władysława Łokietka 37, Gorzów Wielkopolski