Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Handlowiec

"AKROPOL" S.C.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa klientów

  • Przygotowywanie wycen i obsługa zamówień

  • Pozyskiwanie nowych klientów i współpracowników

  • Utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi

  • Wykonywanie doraźnych poleceń przełożonego

  • Obsługa urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia , budownictwo)

  • Znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny

  • Obsługa komputera ( pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych ( kasa fiskalna, drukarka/scaner).

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wysoka kultura osobista

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Samodzielność, dokładność, punktualność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Obsługa programu sprzedażowego WF-MAG

  • Wiedza lub doświadczenie w budownictwie

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat

  • Stabilność zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

"AKROPOL" S.C.

Firma Akropol, z siedzibą w Rzeszowie, od 1998 r. specjalizuje się w obróbce kamienia naturalnego, wykorzystywanego w budownictwie indywidualnym i komercyjnym, począwszy od wykończenia prywatnych domów i mieszkań, na aranżacji pomieszczeń użytku publicznego kończąc.

Od ponad 21 lat tworzymy wspólnie z naszymi Klientami wyjątkowe wnętrza oraz przestrzeń wokół budynków z wykorzystaniem najwyższej jakości granitu, marmuru, piaskowca, kwarcu naturalnego, onyxu, trawertynu czy też porfiru.

Przewiń do profilu firmy