Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Biurowy - Handlowiec Stacjonarny

UGOS OCHRONA ŚRODOWISKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa dotychczasowych klientów,

  • Aktywne prowadzenia sprzedaży i pozyskiwania nowych klientów

  • Prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych w zakresie Ochrony Środowiska.

  • Zapewniamy szkolenie.

Nasze wymagania

  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych,

  • Przygotowywanie ofert handlowych, własna inicjatywa,

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu,

  • Obsługa komputera,

  • Znajomość pakietu Office,

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz normowany czas pracy (8:00-16:00)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w biurze

Miejsce wykonywania pracy: biuro Warszawa+ rzadkie wyjazdy na terenie Polski w zależności od potrzeb klientów.