Oferta pracy

Pracownik Biurowy - Handlowiec

TRES Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma z branży AGD zatrudni osobę do działu handlowego

Opis stanowiska:

  • rozwijanie i umacnianie współpracy z klientami;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • obsługa i koordynacja pozyskanych zamówień;
  • utrzymanie bezpośrednich kontaktów z klientami;
  • sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych;
  • ścisła współpraca z Przedstawicielem Handlowym;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office;
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji;
  • doświadczenie w sprzedaży (model B2B);
  • predyspozycje osobowe: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • wysokie zaangażowanie;
  • doskonała organizacja prac;

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z przyjazną kulturą organizacji pracy;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wdrożenie w obowiązki przed doświadczoną kadrę;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie doświadczenia;
  • atrakcyjne zarobki;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy