Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy - Handlowiec z językiem niemieckim - ogrodzenia, balustrady

FELLO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

4 0008 000 brutto / mies.
  • Pszczyna, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Fello specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych oraz wypełnień ogrodzeń palisadowych. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną i aluminium. Charakteryzujemy się profesjonalnym i nowoczesnym podejściem do klienta, naszą firmę tworzą kompetentni i doświadczeni pracownicy. Nieustannie się rozwijamy i podnosimy swoje standardy aby sprostać coraz to wyższym wymaganiom rynku. Działamy na terenie całej Polski i za granicą.

Opis stanowiska:

Praca w biurze mieszczącym się w Ćwiklicach.

Główne obowiązki:

  • Przyjmowanie klientów bezpośrednio w biurze, przedstawienie oferty, porady, pomoc w wyborze produktu
  • Kontakt zdalny z klientem krajowym (telefony , maile)
  • Kontakt zdalny z klientem na rynku niemieckim (telefony, maile)
  • Aktywna sprzedaż towarów i usług

Wymagania:

  • warunek konieczny - znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym
  • chęć do pracy z wymagającym klientem
  • pozytywne nastawienie do pracy
  • punktualność
  • rzetelność, uczciwość

Mile widziane:

  • obsługa programu Subiekt i Gestor nexo
  • doświadczenie w pracy w biurze
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w podobnej branży

Oferujemy:

  • Praca w tygodniu od 8 do 16
  • Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Fajną atmosferę w biurze

Ogłoszenie archiwalne