Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy

VM Footwear

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca ma na celu zapewnienie wsparcia dla handlowca na terenie Polski.

  • Do obowiązków pracownika biura należeć będzie m.in:

  • kontakt z klientem w formie telefonicznej i mejlowej

  • pomoc w realizacji zamówień

  • wsparcie procesów reklamacyjnych,

  • przygotowywanie raportów, zestawień

  • dbanie o dobre relacje z klientami

  • tłumaczenie pism z języka angielskiego

  • prowadzenie biura

  • udział w międzynarodowych targach (wymagany certyfikat covid).

Nasze wymagania

  • Odpowiednią osobę powinna cechować wysoka kultura osobista, zaangażowanie, rzetelność i sumienność, dobra organizacja pracy, poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia oraz znajomość pakietu office (szczególnie word, excel, outlook), dobra znajomość j.angielskiego (warunek konieczny - komunikacja z centralą odbywa się w języku angielskim), posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

O nas

VM Footwear - firma o zasięgu międzynarodowym, specjalizująca się w produkcji i imporcie obuwia ochronnego, poszukuje osoby do prowadzenia biura w Polsce.

Praca stacjonarna w biurze w Inowrocławiu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 16.

Zapewniamy odpowiednie narzędzia do pracy (m.in. klimatyzowane biuro, laptop, telefon, darmowe miejsce parkingowe).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

CV prosimy przesyłać do 10.01.2022 poprzez przycisk Aplikuj.