Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik biurowy jako opiekun bazy naszych klientów

PRO-ART FOTO sp. z o.o.O firmie

3 0005 500 brutto / mies.
  • Stawowa 16
    Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRO-ART FOTO sp. z o.o.

Stawowa 16

Siemianowice Śląskie

Firma istnieje 25 lat, zatrudniamy ok. 50 osób, wykonujemy zdjęcia w przedszkolach i żłobkach na terenie całego kraju. Obsługujemy przeszło 2000 placówek oświatowych, praca w miłym, sprawdzonym zespole.

Opis stanowiska

Stały opiekun naszej bazy klientów, praca przy komputerze, rozmowy telefoniczne, uzupełnianie grafiku sesji fotograficznych.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, komunikatywność, praca w zespole. Umiejętność i doświadczenie pracy przez telefon, obsługa komputera, konsekwencja w działaniu, dokładność i skrupulatność.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne